We have a number of pricing options for all students of Y4ALL - whether you practice daily or only 1-2 times a week. Take a look at the options below and see what will best to fit your circumstances and situation. Occasionally we will run a special offer so check back often!

 

Trial Passes

 
 
 

Unlimited Passes

1m.png
3m.png
6m.png

59,- EUR p.m.

12m.png

49,- EUR p.m.

 

Class Passes

1_class.png
10_classes_xl.png
20_5_classes.png